domů

Taneční složky

Cimbálové muziky

- s Ádou Ptáčkovou

- s Janem Fojtů

CM Klobučan s Hankou Petrů

Od 1.1.2009 se také datuje vznik nové muziky Klobučanu, která vznikla po rozpadu Klobučánku a doplnila se o naše příznivce a kamarády - je to věkově nejstarší muzika. Muziku primovala Magda Rozmánková, v současné době je primáškou Hana Petrů. Sóla si občas zazpívá Lucka Sovadinová a Ivona Psotová a tuto muziku vede Laďa Tarabus.

Muzika doprovází taneční složku souboru a také se představují při samostatných vystoupeních muziky. Aktivně se zapojují při pořádání tradičního Valašského bálu, Valašského mikulášského jarmeku, Setkání muzikantů Bílých Karpat a při dalších akcích v našem městě a blízkém okolí. S radostí si také zahrají na různých soukromých akcích, oslavách....

Zajímavou spolupráci se nám podařilo vytvořit se slavičínským pěveckým sborem Cantare se sbormistryní Annou Frajtovou (http://www.cantare.estranky.cz/), se kterým jsme na podzim roku 2013 navštívili Kutnou Horu jejich spřátelený sbor USPS Tyl s dirigentem Mgr. Zdeňkem Vackem (http://usps.kh.cz/). Společnou závěrečnou píseň z koncertu můžete shlédnout zde. V roce 2014 jsme s Cantare uskutečnili vánoční koncerty ve Slavičíně a Francové Lhotě.